Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Black Mafia Family

NAME: Black Mafia Family
FOUNDED: 2019
FOUNDING LOCATION: Blueberry
ETHNICITY: Nyggas
CRIMINAL ACTIVITIES: Drug and weapon trafficking, robbery
ALLIES: -
RIVALS: -

Black Mafia Family - Nowo formująca się mafia na terenach Los Santos, mafia początki swoje miała już w więzieniu gdzie zajmowała się ochroną i dilerką. Black Mafia Family zajmuje się handlem broni i narkotyków. Poza murami więzienia zajmują się też płatnymi zabójstawami oraz napadają na czarnuszków z Los Santos. Członkowie mafi oznaczająsię licznymi tatuażami bazyliszków. Członkowie tej mafia mają wyraźny szacunek do czarnych których będą zawsze chronić. Black Mafia Family od zawsze miała spory z Departamentem, lecz Policja nigdy nie mogła ich zlokalizować przez co często nachodziły spory pomiędzy Departamentem a ową Mafią. Od członków oczekuje się, że będą lojalni wobec czarnej mafii.Kary za odrzucenie zadania bądź nie zrealizowanie zlecenia są wysokie - zazwyczaj karane śmiercią również gdy ktoś złamie jedną z zasad jakie panują w środku organizacji, najważniejsze które nie można złamać to; współpraca z policją, akty homoseksualizmu, akty tchórzostwa, brak szacunku wobec członków mafi. Zabójstwo osób nie związanych z organizacją nie wymaga formalnej zgody. Wszystkie gangi uliczne zobowiązane są do kupowania broni od nich inaczej może skończyć się to rozstrzelaniem całej paczki gangu.

RANGI W MAFI:

Don - Jest to niepodważalny i najwyżej postawiony członek mafi ma on prawa do wszystkiego zazwyczaj wysyła innych na roboty, lecz na napadach zawsze się zajwia.

Wiceszef - Po prostu zastępca szefa mafi czyli Dona.

Consiglire - Jest to doradca Dona mafi planuje napady i załatwia roboty.

Soldato - Jest to pełnoprawny członek mafi zajmuje się napadami i robotami.

Współpracownik - Ta osoba nie należy do mafi lecz trzyma się z nią blisko i oczekuje na swoje oficjalne dołączenie do mafi.

BAZA:

((OOC))

Z racji iż na serwerze cicho o jakich kolwiek napadach postanowiłem założyć nową mafie która będzie zajmowała się napadami, porwaniami i handlem bronią i narkotykami. Mam wiele doświadczenia z grania mafi i dam sobie rade prowadzić ową mafie. Mam już paczkę osób razem jest nas 5 acz kolwiek będe jeszcze rekrutował innych.  Pozdrawaim i licze na pozytywne rozpatrzenie podania.

Zamknij menu