Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Finalbuild Construction Mafia

NAME: Finalbuild Construction Mafia
FOUNDED: 2019
FOUNDING LOCATION: Dillimore
ETHNICITY: All
CRIMINAL ACTIVITIES: Drug and weapon trafficking, robbery
ALLIES: -
RIVALS: -
Finalbuild Construction Mafia - Nowo formująca się mafia której przykrywką będzie firma budowlana. Finalbuild Construction Mafia zajmuje się handlem broni i narkotyków ale w dzień pracuje jako firma budowlana by nei sprawiać żadnych pozorów że jest to mafia. Od członków oczekuje się, że będą lojalni wobec departmentu a także innych mieszkańców Los Santos. Owa mafia jest spokojną i mało groźną mafią, zazwyczaj nie robią żadnych zabójstw i porwań najczęściej robią małe skoki na sklepy i szybkie napaście w ciemnych uliczkach. Zabójstwo osób nie związanych z organizacją wymaga formalnej zgody dona mafi. Wszystkie gangi uliczne zobowiązane są do kupowania broni od nich inaczej może skończyć się to rozstrzelaniem całej paczki gangu. Mafia ta planuje dużo zarobić na pracy jako firma budowlana oraz na napadach aby zaszyć się w willi w górach i prowadzić spokojne i bogate życie bez żadnych sporów z innymi mafiami i departmentem. Znakiem rozpoznawczym członków są liczne tatuaże na niewidocznych częściach ciała w postaci bazyliszka z podpisem "4 Ever" co ma oznaczać że nigdy nie zostaną zauważeni ponieważ jeżeli ktoś chce ich wydać zostanie natychmiastowo, cicho i profesjonalnie porwany i zamordowany. Członkowie mafi w dzień nie sprawiają żadnych pozorów że są mafia i pracują jako firma, a w nocy robią napady po których zaszywają się w lasach. Firma budowlana zajmuje się remontami i naprawą ulic oraz ich okolic, zazwyczaj wylewają nowy asfalt na ulice i układają nowe chodniki z oświetleniem.

Rangi w mafi

Don - Jest to niepodważalny i najwyżej postawiony członek mafi ma on prawa do wszystkiego zazwyczaj wysyła innych na roboty, lecz na napadach zawsze się zajwia.

Wiceszef - Po prostu zastępca szefa mafi czyli Dona.

Consiglire - Jest to doradca Dona mafi planuje napady i załatwia roboty.

Soldato - Jest to pełnoprawny członek mafi zajmuje się napadami i robotami.

Współpracownik - Ta osoba nei należy do mafi lecz trzyma się z nią blisko i oczekuje na swoje oficjalne dołączenie do mafi.

((OOC))
Wpadłem na genialny pomysł stworzenia mafi pod przykrywką firmy budowlanej, będziemy odgrywać budowy itd. a w nocy będziemy działać jako mafia. Mam nadzieje że pomysł się podoba tylko będziemy potrzebowali sporo rzeczy między innymi pojazdów na budowe jakieściężarowe pojazdy furgonetki betoniarki itp. biuro do działania mafi oraz firmy budowlanej jak i kilku aut dla mafi oraz przydały by sie boty do sprzedaży broni i narkotyków. Pozdrawiam

Baza mafii nie może być na terenie SC. Poza miastem gdzieś.

ale musimy miec baze firmy bo to będzie prz7ykrywka

No to będzieny w dillimore

jakiś garażz biurem

na pw wyśle ci zdęcia gdzie mamy baze

daj discorda swojego

 

Zamknij menu